Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Link
sv: Länk

en: Save
sv: Spara

en: Options
sv: Alternativ

en: Deleted
sv: Borttaget

en: Select
sv: Välj

en: Create new
sv: Skapa ny

en: Add more
sv: Lägg till fler

en: Poll title
sv: Titel för undersökning
