Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Link
ur: ربط

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت
