Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Create new
bo: གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ།
