Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Link
cy: Dolen

en: Save
cy: Cadw

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Deleted
cy: Wedi ei ddileu

en: Select
cy: Dewis
