Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Deleted
hy: Ջնջված է
