Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Actions
jv: Aksi

en: Link
jv: Tautan

en: Save
jv: Simpen

en: Options
jv: Opsi

en: Deleted
jv: Dibusak
