Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Link
kk: Сілтеме

en: Save
kk: Сақтау

en: Deleted
kk: Жойылған
