Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Link
mn: Холбоос

en: Save
mn: Хадгалах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Deleted
mn: Устгагдсан
