Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Actions
mr: कृती

en: Link
mr: दुवा

en: Save
mr: संरक्षीत

en: ID
mr: आय डी

en: Options
mr: विकल्प

en: Deleted
mr: मिटवले गेले
