Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Actions
oc: Accions

en: Link
oc: Ligam

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Options
oc: Opcions

en: Deleted
oc: Suprimit

en: Select
oc: Seleccionar

en: Create new
oc: Crear novèl

en: Add more
oc: Rapondre
