Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Actions
pl: Akcje

en: Link
pl: Odnośnik

en: Save
pl: Zapisz

en: Options
pl: Opcje

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Select
pl: Wybierz

en: Create new
pl: Utwórz nowy

en: Add more
pl: Dodaj więcej

en: Poll title
pl: Formularz modułu poll.
