Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Link
si: සම්බන්ධය
