Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Actions
sk: Akcie

en: Save
sk: Uložiť

en: Options
sk: Nastavenia

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Poll title
sk: Názov ankety
