Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى
