Twistage Integration (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: Path
af: Pad

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Order
af: Bestelling

en: Profile
af: Profiel
