Twistage Integration (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: Path
am: ዱካ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች
