Twistage Integration (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: Path
ast: Camín

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: Order
ast: Orde

en: Profile
ast: Perfil
