Twistage Integration (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: Path
be: Сцежка

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Order
be: Парадак

en: Profile
be: Профіль
