Twistage Integration (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: Path
bg: Път

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Order
bg: Поръчка

en: Profile
bg: Профил
