Twistage Integration (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: Block
bn: ব্লক

en: Site name
bn: সাইটের নাম

en: Order
bn: ক্রম

en: Profile
bn: প্রোফাইল
