Twistage Integration (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Page settings
bo: དྲ་ངོས་སྒྲིག་འགོད
