Twistage Integration (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Password
bs: Lozinka

en: Name
bs: Ime

en: Path
bs: Putanja

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: Order
bs: Poredak

en: Profile
bs: Profil
