Twistage Integration (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: Path
ca: Camí

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Video Upload
ca: Pujada de vídeo

en: Order
ca: Ordre

en: Create profile
ca: Crea un perfil

en: Profile name
ca: Nom de perfil

en: Profile
ca: Perfil

en: Page header
ca: Capçalera de la pàgina

en: Page footer
ca: Peu de la pàgina

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Page settings
ca: Configuració de pàgina
