Twistage Integration (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: Path
cs: Cesta

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Site name
cs: Název webu

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Profile name
cs: Název profilu

en: Profile
cs: Profil

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Page settings
cs: Nastavení stránky
