Twistage Integration (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Type
cy: Math

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Name
cy: Enw

en: Path
cy: Llwybr

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Site name
cy: Enw'r safle

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Order
cy: Trefn

en: Profile
cy: Proffil

en: Page settings
cy: Gosodiadau tudalen
