Twistage Integration (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Password
eu: Pasahitza

en: Name
eu: Izena

en: Path
eu: Bide-izena

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Order
eu: Ordena

en: Profile name
eu: Profil izena

en: Profile
eu: Profila

en: Page settings
eu: Orriaren ezarpenak
