Twistage Integration (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Type
fi: Tyyppi

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: Path
fi: Polku

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Order
fi: Järjestys

en: Create profile
fi: Luo profiili

en: Profile name
fi: Profiilin nimi

en: Profile
fi: Profiili

en: Player settings
fi: Esityskerroksen asetukset

en: Page settings
fi: Sivuasetukset

en: Profile settings
fi: Profiilin asetukset

en: Publishing settings
fi: Julkaisuasetukset
