Twistage Integration (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Type
is: Slag

en: Content types
is: Innihaldssløg

en: Password
is: Loyniorð

en: Name
is: Navn

en: Path
is: Leið

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Site name
is: Navn á heimasíðu

en: Global settings
is: Globalar setingar

en: Profile
is: Vangamynd
