Twistage Integration (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: Path
gl: Ruta

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Order
gl: Orde

en: Profile name
gl: Nome do perfil

en: Profile
gl: Perfil

en: Page header
gl: Cabeceira da páxina

en: Page footer
gl: Pé de páxina

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Page settings
gl: Axustes da páxina
