Twistage Integration (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: Path
hr: Putanja

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Order
hr: Redoslijed

en: Profile
hr: Profil
