Twistage Integration (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Path
hy: Ուղի

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր
