Twistage Integration (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Type
id: Jenis

en: Content types
id: Jenis konten

en: Password
id: Sandi

en: Name
id: Nama

en: Path
id: Jalur

en: Block
id: Blok

en: Page
id: Halaman

en: Site name
id: Nama situs

en: Global settings
id: Pengaturan global

en: Order
id: Urutan

en: Profile name
id: Nama profil

en: Profile
id: Profil

en: Page settings
id: Pengaturan laman
