Twistage Integration (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Type
is: Gerð

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Password
is: Lykilorð

en: Name
is: Nafn

en: Path
is: Slóð

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Site name
is: Nafn vefs

en: Order
is: Pöntun
