Twistage Integration (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Username
it: Nome utente

en: Type
it: Tipo

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Name
it: Nome

en: Path
it: Percorso

en: Block
it: Blocco

en: Page
it: Pagina

en: Site name
it: Nome del sito

en: Global settings
it: Impostazioni globali

en: Order
it: Ordina

en: Profile name
it: Nome profilo

en: Profile
it: Profilo

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Page settings
it: Impostazioni pagina

en: Video Title
it: Titolo del video

en: Video Description
it: Descrizione del video
