Twistage Integration (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Username
ja: ユーザー名

en: Type
ja: タイプ

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Password
ja: パスワード

en: Name
ja: 名前

en: Path
ja: パス

en: Block
ja: ブロック

en: Page
ja: ページ

en: Site name
ja: サイト名

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Order
ja: オーダー

en: Profile name
ja: プロフィール名

en: Profile
ja: プロフィール

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Page settings
ja: ページの設定

en: Player width
ja: プレーヤーの幅

en: Player height
ja: プレーヤーの高さ

en: YouTube settings
ja: YouTubeの設定
