Twistage Integration (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Profile
ka: პროფილი

en: Page settings
ka: გვერდის პარამეტრები
