Twistage Integration (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: Path
kk: Жол

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Profile
kk: Профиль
