Twistage Integration (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Order
km: លំដាប់

en: Profile
km: ទម្រង់
