Twistage Integration (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Name
ku: ناو

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Order
ku: ڕیز

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی
