Twistage Integration (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Type
ml: തരം

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Name
ml: പേര്

en: Path
ml: വഴി

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Site name
ml: സൈറ്റിന്റെ പേര്
