Twistage Integration (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: Path
ne: मार्ग

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण
