Twistage Integration (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: Path
nn: Sti

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Order
nn: Sorteringsval
