Twistage Integration (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Path
or: ପଥ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Site name
or: ସାଇଟ ନାମ
