Twistage Integration (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Name
os: Ном

en: Path
os: Фæндаг
