Twistage Integration (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ
