Twistage Integration (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: Path
pl: Ścieżka

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Order
pl: Kolejność

en: Create profile
pl: Utwórz profil

en: Profile name
pl: Nazwa profilu

en: Profile
pl: Profil

en: Page header
pl: Nagłówek strony

en: Page footer
pl: Stopka na stronie

en: Player settings
pl: Ustawienia odtwarzacza

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Page settings
pl: Ustawienia strony

en: Publishing settings
pl: Opcje publikacji
