Twistage Integration (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: Path
ps: يونلور

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Order
ps: اوډون
