Twistage Integration (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Page
se: Siidu

en: Order
se: Diŋgo
