Twistage Integration (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම

en: Order
si: පිලිවෙල
