Twistage Integration (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: Path
sl: Pot

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Order
sl: Vrstni red

en: Profile
sl: Profil
